Praguemarket

Praguemarket je prodejní trh v centru Prahy, který již od roku 2016 nabízí širokému spektru zákazníků výrobky vybraných začínajících i známých tvůrců a designérů z Čech i zahraničí.

I vy zde můžete prezentovat svou autorskou tvorbu z oblasti módy, doplňků, papírenského zboží, bytových dekorací, šperků a získat tak nové zákazníky, kontakty anebo rozvíjet své podnikání.

10 důvodů proč prodávat na Praguemarketu

 • Vaši tvorbu představíte lidem z celého světa i českým zákazníkům.
 • Na Praguemarket zavítá během víkendu až 10 000 návštěvníků.
 • Svou tvorbu můžete prezentovat na nejatraktivnější lokalitě v centru Prahy na Náměstí Republiky.
 • Velký a stylový výstavní prostor (2x2m) dá vyniknout vaší tvorbě a vám poskytne potřebné zázemí.
 • Půjdete vidět. Nadčasový a jednotný design prodejních stánků upoutá zákazníky na první pohled.
 • Bude o vás slyšet. Vaši práci i Praguemarket propagujeme na sociálních sítích, volnočasových serverech a mnoha dalších platformách.
 • Zdarma vám poskytneme elektřinu, prodejní stůl a vybraným značkám propagaci.
 • Na marketu si můžete vybrat konkrétní místo pro váš prodej nebo sdílet stánek s další značkou.
 • Užijte si pohodovou atmosféru a využijte nové kontakty, získejte zkušenosti, a především příležitosti pro vaše podnikání.
 • Přátelský pořadatelský tým vám sice nesnese sedmé z nebe, ale jinak se vám snaží splnit vše co vám na očích vidí.
Termíny konání trhů pro rok 2018

K vůli Praguemarketu bych posunul i vlastní svatbu! :) Praguemarket je naší nejoblíbenější akcí, jsme tu pokaždé. Není tu nouze o zákazníky, především z řad turistů. Líbí se nám jednotný styl stánků, hudba i propagace. Dalším důvodem, proč se účastníme pravidelně je příjemná atmosféra a milí pořadatelé, kteří jsou vždy k zastižení. Nemůžeme si na nic stěžovat, můžeme jen doporučovat.

Hanka a Tomáš, Gregiho dílna

Praguemarket patří mezi akce v Praze, kam vejdete a je vám hned dobře. Všude krásné výrobky, milí organizátoři a jejich skvělý a osobní přístup. Náměstí Republiky je výjimečná lokalita, trh vypadá originálně a láká zákazníky, kteří tu rádi nakupují.

Barbora Kalvach, Kofi-Kofi

Praguemarket je pro mě nejlepší prodejní akce v Praze, prodávám tu pravidelně. Skvělé je umístění v centru i genius loci místa. Baví mě hlavně tým lidí, co mají PM na svědomí. Účastnil jsem se asi všech marketů tohoto typu v Praze, a i jinde a často jsem měl pocit, že jsem jen “na obtíž”, že mám zaplatit nájem a mám být rád, že mě přijali. Tady to tak rozhodně není a pořadatelé mi vždy vyšli vstříc. Pokud to jen půjde budu na každém dalším Praguemarketu.”

MgA. Ivan Jurečka, i1art

Praguemarket je výjimečný svým umístěním v centru Prahy, díky tomu ho navštěvuje velké množství turistů. Jednotný moderní design stánků ho na první pohled odlišuje, upoutá zákazníky a dává tušit něco speciálního. A to je dobře!

Ondřej Matoušek, Kaiser Franc

Praguemarket pro mě není jen skvělá prodejní akce na skvělém místě. Je to především úžasná příležitost setkat se se stálými zákazníky i s velkým množství zahraničních turistů. Když se dozvím, že mé náramky budou nosit v Mexiku, Jihoafrické republice, Izraeli nebo Hongkongu dodává mi to energii a nadšení do další práce.

Ivana Stehnová, Amber Sun

Praguemarket je trh, který navštěvuje velké množství lidí. Mnoho z nich jsou turisté, čímž se Praguemarket liší od podobných akcí. Pro prodej drobného zboží jako je to moje je to skvělé, protože každý víkend přicházejí noví a noví zákazníci. Příjemné je, že opravdu velmi oceňují českou kreativní tvorbu.

Zuzana Vopravilová Hamplová, Zuzham

Prodejní stánky

Nadčasovost, design, prostor a pohodlí tyto vlastnosti v sobě snoubí prodejní stánky navržené speciálně pro tuto akci architektonickým studiem.

Stánek o rozměrech 2 m x 2 m x 2 m můžete mít ve variantě bez pultu, kdy vznikne prostor pro stojany nebo police anebo s pultem. V případě nepřízně počasí jsou stánky opatřeny průhlednými nepromokavými bočnicemi. Bezplatně je k dispozici přípojka na elektřinu. Stánek můžete také sdílet s další značkou.


Situační plán rozmístění stánků Rozměry stánkuCena pronájmu

Cena za pronájem stánku je 4390 Kč s DPH na 2 dny.
Cena je jednotná pro tvůrce i pro gastro. V ceně je zahrnut designový stánek (s pultem, bez pultu), elektřina, propagace vybraných značek.

Stánek můžete sdílet s další značkou, poplatek za sdílení je 600 Kč s DPH.

Chcete prodávat na Praguemarketu?

Stačí se jen zaregistrovat do přihlašovacího systému a potom si užívat výhod registrace.

Co získáte registrací?

 • Na vybraný termín Praguemarketu se přihlásíte jednoduše na 3 kliky myší.
 • Do 72 hodin víte, jestli byla vaše značka přijata na vámi vybraný market. Už nemusíte na nic čekat, můžete tvořit nebo se rovnou balit. (Akce je výběrová).
 • Už žádné CTRL+C a psaní románů do přihlášky. Své údaje a informace o vaší značce vyplníte jen jednou, při registraci.
 • Bezplatná propagace vaší značky. Díky vložení fotografií a informací o vaší tvorbě při registraci získáte propagaci zdarma a můžete tak oslovit více zákazníků.
 • Nová sezóna? Nové promo? Skvělé. Fotografie vaší tvorby i texty můžete během roku ve svém profilu libovolně měnit.
 • Při přihlášení na market si můžete vybrat konkrétní prodejní místo, využít úschovu zboží přes noc během marketu anebo sdílet stánek s další značkou.
 • Všechny faktury najdete vždy přehledně ve svém profilu, můžete si je i stáhnout.
 • Faktury uhradíte jednoduše a bezpečně přes platební bránu GoPay.
 • Vaši zákazníci v seznamu prodejců na webu jednoduše zjistí, na kterém Praguemarketu vás mohou potkat.

Přihlaste se!   Časté dotazy