Praguemarket

Praguemarket je prodejní trh v centru Prahy, který již od roku 2016 nabízí širokému spektru zákazníků výrobky vybraných začínajících i známých tvůrců a designérů z Čech i zahraničí.

I vy zde můžete prezentovat svou autorskou tvorbu z oblasti módy, doplňků, papírenského zboží, bytových dekorací, šperků a získat tak nové zákazníky, kontakty anebo rozvíjet své podnikání.

10 důvodů proč prodávat na Praguemarketu

 • Vaši tvorbu představíte lidem z celého světa i českým zákazníkům.
 • Na Praguemarket zavítá během víkendu až 10 000 návštěvníků.
 • Bude o vás slyšet. Jednotlivé tvůrce i Praguemarkety propagujeme na sociálních sítích, v časopisech, v rádiu, na volnočasových serverech a mnoha dalších místech.
 • Skvělá příležitost začít se živit tím co vás opravdu baví. Prodávat u nás můžete v sezóně pravidelně 2x za měsíc anebo si to jen vyzkoušet.
 • Svou práci můžete prezentovat na nejatraktivnější lokalitě v centru Prahy na Náměstí Republiky.
 • Velký a stylový výstavní prostor (2x2m) dá vyniknout vaší tvorbě a vám poskytne potřebné zázemí.
 • Půjdete vidět. Nadčasový a jednotný design prodejních stánků upoutá zákazníky na první pohled. Můžete si vybrat i konkrétní prodejní místo.
 • Získáte nové kontakty, načerpáte inspiraci i cenné zkušenosti.
 • Přátelský pořadatelský tým vám sice nesnese sedmé z nebe, ale jinak se vám snaží splnit vše co vám na očích vidí.
 • Oslovíte nové zákazníky a můžete získát zajímavé příležitosti pro vaše podnikání.
 • Užijete si pohodovou atmosféru a skvělou akci.
Termíny konání trhů pro rok 2019

K vůli Praguemarketu bych posunul i vlastní svatbu! :) Praguemarket je naši nejoblíbenější akcí, jsme tu pokaždé. Není tu nouze o zákazníky, především z řad turistů. Líbí se nám jednotný styl stánků, hudba i propagace. Dalším důvodem proč se účastníme pravidelně je příjemná atmosféra a milí pořadatelé, kteří jsou vždy k zastižení. Nemůžeme si na nic stěžovat, můžeme jen doporučovat.

Hanka a Tomáš, Gregiho dílna

Praguemarket je pro mě nejlepší prodejní akce v Praze, prodávám tu pravidelně. Skvělé je umístění v centru i genius loci místa konání. Baví mě hlavně tým lidí, co mají PM na svědomí. Účastnil jsem se asi všech marketů tohoto typu v Praze i jinde a často jsem měl pocit, že jsem jen nějaké "nutné zlo", které má zaplatit nájem a mám být rád, že se tam vůbec dostal. Tady to tak rozhodně není a tým Praguemarketu mi vždy vyšel vstříc. Pokud to jen půjde budu na každé dalším.

Ivan, i1art

Máme radi PM. Páči sa nám organizácia, pravidlá a jednoduché a prehľadné prihlasovanie, kde nie je potrebné všetko vypĺňať znova. Spoznali sme tu ďalších skvelých predajcov a radi sa znova prihlásime. :)

Karina, Karouch

Praguemarket mi dal unikátní příležitost rozšířit mou klientelu i mimo ČR. Na Náměstí Republiky se sejde celý svět!

Delphine, DelphineIV

Praguemarket je trh, který má skvělou lokaci a pravidelně se obměňující prodejce, takže si každý přijde na své. Za mne je to trh asi s vůbec nejlepší organizací.

Lenka, Lenochka Hensenart

Good market and excellent organization.

Tetiana, Felta

Skvělý hand made market přímo v centru. Hezká atmosféra a dobrý způsob, jak se seznámit s nakupujícími osobně.

Maria, Maria accessories

Účastnila jsem již několikrát. Po celou dobu mám stabilní prodej, komunikace s pořadateli je výborná. Atmosféra a vztahy s prodejci jsou přátelské, všichni rádi poradí a pomohou. Jsem naprosto spokojená.

Markéta, CBB

Krásná akce přímo v centru města, ráda jsem zúčastnila již několikrát.

Klára, Belusi Handmade

Praguemarket je pro mě pravidelná akce s ochotnými organizátory, kteří se snaží vždy pomoci a vyjdou vstříc. Je to akce, se kterou mohu počítat. Vždy s jiným složením návštěvníků je o to pestřejší. Nemůžete se spolehnout na počasí, ale spolehněte se, že na této akci se budete cítit příjemně a vítaně. :)

Denisa, Nature ID

Skvělá lokalita, příjemní prodejci a solidní jednání organizátorů.

Lenka, KUBUdesign

PM je kvalitně organizovaná prodejní akce, na které je, kromě samotného prodeje, možné získat i nové kontakty, tipy a postřehy užitečné pro vaši další tvorbu. Akce mě v uvažování o mé značce posunula zase o kus dopředu.

Dominika, STJ

Praguemarket pro mě byla milá zkušenost, jak s prodejci, organizátory, tak i s kupujícími. Dobré zpětná vazba od nich ke mně.

Martina, Red Marthen

I really love Praguemarket for its wonderful atmosphere and very good organization. It is a good opportunity to introduse your work to people from all over the world who come to Prague. The market is in tune with the atmosphere of Prague also, it has a drive and inspiration. People come there with interest and always leave with emotional crafts. For tourists, Pragamarket is an excellent alternative to the standard souvenirs that are in every shop, because all the crafts created by authors and artists, they have a soul and bring more pleasure.

Elena, Wonder Flower Jewelry

Překvapil mne svěží vzhled trhu, pestrost nabídky. PM si rádi zopakujeme, protože Praha má prostě svou atmosféru.

Hana, Brambůrky mnoha příchutí

Praguemarket pro mě není jen skvělá prodejní akce na skvělém místě. Je to především úžasná příležitost setkat se se stálými zákazníky i s velkým množství zahraničních turistů. Když se dozvím, že mé náramky budou nosit v Mexiku, Jihoafrické republice, Izraeli nebo Hongkongu, dodává mi to energii a nadšení do další práce.

Ivana, Amber Sun

Na Praguemarket chodíme vždy rádi, naši baristi tuto akci zbožňují. Organizačně je vše bezvadné, poloha je skvělá, a proto se vždy rádi na tuto akci vracíme. S výsledky PM jsme spokojeni.

Barbora, KOFI-KOFI

Praguemarket je trh, který navštěvuje velké množství lidí. Mnoho z nich jsou turisté, čímž se PM liší od podobných akcí. Pro prodej drobného zboží jako je to moje je to skvělé, protože každý víkend přicházejí noví a noví zákazníci. Příjemné je, že opravdu velmi oceňují českou kreativní tvorbu.

Zuzana, Zuzham

Jde o příjemný, designově, organizačně a propagačně dobře zvládnutý trh. Je výhodné, že nemusím mít vlastní stánek. Moje značka se zde objevuje opakovaně a zákazníci se vracejí.

Vlasta, STOPA

Praguemarket je výjimečný svým umístěním v centru Prahy, díky tomu ho navštěvuje velké množství turistů. Jednotný moderní design stánků ho na první pohled odlišuje, upoutá zákazníky a dává tušit něco speciálního. A to je dobře!

Ondřej, Kaiser Franc

Prodejní stánky

Nadčasovost, design, prostor a pohodlí tyto vlastnosti v sobě snoubí prodejní stánky navržené speciálně pro tuto akci architektonickým studiem.

Stánek o rozměrech 2 m x 2 m x 2 m můžete mít ve variantě bez pultu, kdy vznikne prostor pro stojany nebo police anebo s pultem. V případě nepřízně počasí jsou stánky opatřeny průhlednými nepromokavými bočnicemi. Bezplatně je k dispozici přípojka na elektřinu. Stánek můžete také sdílet s další značkou.


Situační plán rozmístění stánků Rozměry stánkuCena pronájmu

Cena za pronájem stánku je 4490 Kč s DPH na 2 dny.
Cena je jednotná pro tvůrce i pro gastro. V ceně je zahrnuta 2denní účast, designový stánek, elektřina, propagace vybraných značek.

Stánek můžete sdílet s další značkou, poplatek za sdílení je 600 Kč s DPH.

Chcete prodávat na Praguemarketu?

Zaregistrujte se do přihlašovacího systému a pak už si jen užívejte výhod.

Co získáte registrací?

 • Reklamu k nezaplacení pro vaši značku zdarma.
 • Neuteče vám žádná novinka. Vyhlášení termínů, otevření přihlášek, zvýhodněné nabídky, dárky a další příjemná překvapení, vše máte z první ruky. (Zasíláme maximálně 9 mailů ročně, žádný spam).
 • Získáte účet, přes který se můžete na 4 kliky myší přihlásit na jakýkoliv Praguemarket.
 • Už žádné týdny čekání na přijetí na market. Do 72 hodin zjistíte, zda je vaše značka přijata na vámi vybraný termín marketu a můžete začít balit zboží. (Akce je výběrová).
 • Konec psaní románů do přihlášky a nadužívání CTRL+C. Své údaje a informace o vaší značce vyplníte pouze jednou, při registraci. Aktualizovat je můžete klidně tisíckrát.
 • Nová sezóna? Nové pomo fotky? Skvělé. Fotografie vaší tvorby můžete během roku ve svém profilu libovolně měnit. Propagace vaší značky na našich sociálních sítích tak bude vždy aktuální.
 • Při přihlášení na market si můžete vybrat konkrétní prodejní místo anebo využít sdílení stánku a podělit se o prostor i náklady s vaší spřízněnou značkou.
 • Zvolte si minimalismus a přijeďte na market jen se zbožím, zbytek za vás vyřešíme. Objednejte si v přihlášce úschovu zboží přes noc, půjčte si židličku anebo stůl.
 • Konec pátrání po ztracených fakturách. U nás je máte všechny přehledně ve svém profilu, stačí si je stáhnout.
 • Platbu za účast uhradíte jednoduše a bezpečně přes platební bránu GoPay, my ji obdržíme v minutě.
 • Vaši zákazníci z webu jednoduše zjistí, na kterém Praguemarketu u vás mohou nakoupit.

Přihlaste se!   Časté dotazy   Legislativa 2019