AMARESA

WWWwww.fler.cz/amaresa
Telefon603141267
E-mailamaresa@seznam.cz
Tvořím třpytivou krásu pro Vaši radost a potěšení. Krásné šperky, ve slavnostním stylu, plesové, svatební a společenské, fantasy, historické a gothic.

Věnuji se především ruční výrobě náhrdelníků, náušnic a náramků, převážně ve slavnostnějším, historizujícím a také Gothic stylu, ale hodně kousků se hodí i pro běžné nošení.

Věčnou inspirací, je pro mně historie a historické šperky, Victoriánské období i baroko, ale i temnější Gothic a fantasy styl. Snažím se tvořit neotřelé a jedinečné kousky, které by, na Vás měli dýchnout, atmosféru dávných dob nebo pohádkového kouzla z jiného světa.

Tvořím hodně ze skleněných korálků různých tvarů, barev a velikostí, skleněných kamenů a bižuterního kovu.

Najdete v mé nabídce také šperky, se stříbrnými komponenty (puncované), a rhodiovanými komponenty, které oceníte především k jejich delší životnosti a také kvalitě, navíc jsou vhodné pro alergiky. K těmto komponentům, používám výhradně kameny od výrobce Swarovski, které vynikají svým třpytivým efektem a kvalitou zpracování. Swarovski elements, nabízejí široké možnosti, jak tvaru výbrusů, tak i rozmanitostí barevných odstínů.

Mé výrobky jsou zcela originální, dle mého autorského návrhu a ručně vyrobené, nikdy nevyrábím stejný šperk znovu, ale pouze jediný originál. Stylové a originální šperky k jakýmkoli příležitostem, pro Vaše potěšení a pocit vyjímečnosti , nebo jako vhodný dárek pro Vaše blízké a přátele.

PRAGUEMARKET /11/ PODZIM / 22. 9. – 23. 9.

Náměstí Republiky, Praha