AVOLDA

Facebookwww.facebook.com/Avoldadesign
E-mailavoldadesign@gmail.com
Značka AVOLDA představuje tvorbu ručně navlékaných náhrdelníků, které jsou vyráběny ze skleněných korálků české značky Preciosa. Další specializací ateliéru je tvorba dopisních papíru či dárkových kart v netradičním pojetí!

Jmenuji se Jana Mádlová a ráda bych Vám představila svou novou značku AVOLDA. Pocházím z Poděbradska a po studiu na místním gymnáziu jsem se rozhodla pokračovat na Technické univerzitě v Liberci studiem oboru Textilní technolog, ve kterém v současné době pracuji. Ve svém volném čase jsem se vždy ráda věnovala výtvarné činnsti. V současné době je to tvorba korálů, malba akvarelem, perokresaba, kreslení na textil, šití tašek a batohů, či výroba doposních papírů.

Mezi mé oblíbené výrobky patří ručně navlékané náhrdelníky, které jsou z korálků české výroby ve spojení s bižuterními komponenty či textiliemi. Další mou ručně vyráběnou položkou jsou kreslené dopisní papíry, jež lze využít i jako dárkové karty. V dnešní moderní době, kdy užíváme širokou škálu aplikací pro komunikaci, se stává ručně psaný dopis téměr vzácností. Proto si myslím, že když už se pro tak speciální formu komunikace rozhodnete, měl by i podklad, na který své myšlenky vypisute, být výjmečný.

AVOLDA by Jana Mádlová

PRAGUEMARKET /15/ PODZIM / 12. 10. – 13. 10.

Náměstí Republiky, Praha