CHAKRA ORIGINAL

WWWwww.chakra.cz
Facebookwww.facebook.com/chakraoriginal/
Telefon722101110
E-mailinfo@chakra.cz
Jemnost. Krása. Přirozenost.
Objevte novou dimenzi intimní masáže se 100% přírodními ručně vyráběnými pomůckami Chakra Original™ z minerálů a polodrahokamů.

Minerály, krystaly, polodrahokamy a nejrůznější drahé kameny. Tvořené po miliony a miliony let přirozenými zemskými procesy, vznikající při teplotách až 1.300 °C a tlaku tisíců atmosfér. Těžené, zpracované a vyleštěné do bezchybně hladkého povrchu bez jediného kazu. 100% ručně opracované bez použití jakýchkoliv chemikálií či barviv. Tím vším je značka luxusních přírodních intimních pomůcek Chakra Original™.

Každý Chakra je unikátní ručně vyráběný umělecký kus ukrývající v sobě sílu přírody a poskytující hluboké intimní spojení se sebou samotnou či samotným. Obklopení se čistou energií, která prostupuje celým tělem a udržuje energii života v proudu.

Chakra pomůcky jsou ale ještě mnohem víc. Vymykají se běžným lascivním erotickým pomůckám, mohou proto představovat velmi funkční prostředky léčení vlastních traumat - po znásilnění, zneužití, zesměšnění při masturbaci či prvním pohlavním styku. Pomáhají probudit sexuální energii, kterou jsme s „pomocí“ jiných, v mnoha případech však dokonce vlastní vinou, ztratili, potlačili či uspali.

V neposlední řadě je Chakra také snahou o změnu. Snahou odtabuizovat tak přirozenou součást lidské osobnosti, jakou je její sexualita. Nejde o povrchní instantní sex. Mluvíme o hluboké vnitřní sexualitě, za kterou se není potřeba stydět a není důvod, proč o ní nemluvit. S našimi kamarádkami, dcerami i syny, s našimi partnery. S veřejností. Chceme ukázat, že intimní pomůcky nemusí být lascivní a vulgární a není třeba je prodávat za zalepenými výlohami. Chakra je snahou říct veřejně, že vyfotit se se svým Chakra na sociální sítě je v pořádku a naprosto přirozené. Ponechat si intimitu pro sebe, ale sexualitu prezentovat jako lidskou přirozenost, kterou není nutné skrývat za zamčenými dveřmi.

Přejeme nám všem, abychom byli sami sebou!

PRAGUEMARKET /4/ JARO / 27. 4. – 28. 4.

Náměstí Republiky, Praha

PRAGUEMARKET /5/ JARO / 4. 5. – 5. 5.

Náměstí Republiky, Praha