DANIEL FOLKLOR

Facebookwww.facebook.com/FolklorStyle/
Telefon777523732
E-maildanielfolklor@gmail.com
Tradiční móda v moderním stylu

Značka DANIEL FOLKLOR propojuje svou unikátní kombinací tradiční módu a vzory společně s moderními trendy. Svými doplňky přispívá k inovaci módy a zároveň k opětovnému rozšíření tradice a folklóru do podvědomí všem generacím.

Historie

Zakladatelem a výrobcem značky DANIEL FOLKLOR je talentovaný umělec, řezbář a folklorní a kabaretní tanečník Daniel Kraus. Svou lásku k Jižní Moravě, folklóru a módě neskrývá, sám se účastní soutěží ve verbuňku a dalších tradičních tancích. Vše se, jak to bývá, zrodilo z nápadu: Jak přiblížit folklór, tradice a vlastenecké cítění nejen novým generacím a jak vše ideálně zkombinovat s prvky moderních módních stylů a trendů? Ideální variantou jsou právě menší doplňky, které ovšem svojí originalitou neinvazivně přitahují pozornost okolí.

Vše ručně vyráběno

Veškeré produkty značky DANIEL FOLKLOR jsou ručně vyráběny. Každý korálek dřevěného náramku projde před navlečením rukama zkušeného řezbáře, a každý steh na originálním látkovém náramku s tradičním vzorem vlastnoručně šije talentovaný krejčí v jedné osobě - Daniel Kraus. Každá část kteréhokoliv doplňku je vyrobena z kvalitních, pečlivě vybraných, materiálů, koncipovaných na příjemný pocit při každodenním nošení.

Rozvoj a budoucnost

Každý den přicházejí nové a nové nápady na další produkty. Můžete se těšit na stylové a originální módní doplňky, ale i na jedinečné oděvní produkty připravené Vám na míru.

Prodej s spolupráce

V současné chvíli možnost nakoupit naše produkty máte na folklorních akcích po celé Moravě, brzy se spustí e-shop a nabídneme Vám možnost nakoupit z pohodlí domova.

Nebráníme se žádné spolupráci ve spojení s tradicí, folklórem, ale i zábavou obecně.