DĚLÁME ORIGINÁLY

WWWwww.delameoriginaly.cz
Facebookwww.facebook.com/delameoriginaly/
Telefon602436066
E-mailinfo@delameoriginaly.cz
Už vás nebaví nudné a šedé doplňky? Chcete vystoupit z davu? Pak si pořiďte ručně dělané šperky z dílny Děláme originály! Překvapí vás svou kvalitou materiálu, zpracováním a především originalitou. Navíc veškeré kovové komponenty jsou vyrobeny z chirurgické oceli, která je vhodná i pro alergiky.

Výrobě šperků se věnuji desátým rokem. Jsem nekonečný návštěvník všemožných kurzů a workshopů, mimo jiné jsem studovala Design kovu a šperku na UUD v Plzni. Miluji barvy a nápady, což se, jak doufám, také odráží na mých špercích. Moc mě baví vymýšlet a vyrábět šperk přímo na míru k oblečení a doplňkům majitelky. Ráda recykluji netradiční materiály jako použité pet lahve, kapsle od kávy a další věci, které již neplní svůj původní účel. Miluji ten proces jejich přeměny v originální šperk. Co se týče základního kovového materiálu, na vše používám hypoalergenní chirurgickou ocel, kterou mohou nosit i alergici.

Myslím, že šperk nemusí být jen o zlatě a drahokamech. Měl by doplňovat svého nositele a ne z něj dělat někoho jiného. A stejně tak jako my každý jsme originál, i naše doplňky by měly být originální. To je mým mottem, a proto tak ráda dělám nové a nové věci. Neprodávám tedy jen šperky, ale tvořím Váš styl.

PRAGUEMARKET /14/ ZIMA / 17. 11. – 18. 11.

Náměstí Republiky, Praha