DIVA

WWWwww.fler.cz/diva
Facebookwww.facebook.com/DiVAdesignedbyIvana/
Telefon604978568
E-mailivana.tomaskova@seznam.cz
Šperky s trochou steampunku, špetkou gothic či psychobilly, krapet vintage stylu i dalších. Také hravé náušnice z papíru či originální záložky do knih a blahopřání.

Pod značkou diVA najdete bižuterii, která je ovlivněná mnoha styly, prostě vším možným, co mám ráda. Trocha steampunku, něco málo gothic nebo psychobilly, vintage stylu, kombinace starého a nového.... S motivy filmu, umění, přírody a mnoha jinými. Šperky jsou vyráběné většinou z klasických bižuterních komponentů v kombinaci s rozebranými hodinkovými součástkami nebo papírovými motivy s vlastní grafikou. Nejen náhrdelníky, prsteny, náramky či náušnice, ale i spony do vlasů nebo brože či čelenky.

Kromě bižuterie je mou láskou i papír a široké možnosti jeho využití. Najdete zde širokou sérii lehkých a hravých náušnic z papíru, které jsou buď na motivy různých pohádkových či filmových postav nebo zvířat anebo sérii vytvořenou z inkoustem barveného a razítkovaného kartonu.

Kromě náušnic nabízím i originální ručně barvené a razítkované záložky do knih nebo blahopřání včetně ručně vyráběných zdobných obálek.

PRAGUEMARKET /8/ LÉTO / 29. 6. – 30. 6.

Náměstí Republiky