FLEXINIT

WWWeshop.flexinit.cz/
Facebookwww.facebook.com/flexinit/
Telefon704365335
E-mailinfo@flexinit.cz
Luxusní trička a mikiny z biobavlny značky Flexinit. Objev jedinečný design našich limitovaných kolekcí. Luxus, který pečuje o životní prostředí.

Jedinečný design

Vsadili jsme na elegantní kombinaci černé a bílé, díky níž se vám tričko i mikina hodí ke všemu. Při tvorbě našich návrhů jsme dbali na jednoduchá sdělení a vyjádření sebevědomé a aktivní osobnosti. Víme, jak obtěžující mohou být lístečky s pracími symboly a velikostmi na oděvu, a proto u našich kousků nic takového nenajdete. Prací symboly a další informace jsou vytištěny z vnitřní strany oděvu vzadu za krkem. Trička jsou doplněny stylovými štítky, na spodním lemu trička a na pravém rukávu, se symbolem značky FLEXINIT, pro doladění celkového designu.

Prvotřídní kvalita

Naše materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale jsou také vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Naše trička i mikiny vyrábíme z organické bavlny, která splňuje nejpřísnější kritéria na zpracování i výrobu s ohledem na životní prostředí. Stejně tak naše luxusní balení, ve kterých oblečení dodáváme, jde ruku v ruce s ekologií. Obaly, které používáme, jsou vyrobeny z 90% recyklovaných materiálů a jsou kompletně recyklovatelné.

Žádné z těchto ekologických řešení však ani trochu neubírá na kvalitě oděvů. Naše biobavlna je luxusní materiál, šetrný i k velmi citlivé pokožce, který zahřeje, a přesto je dostatečně prodyšný.

PRAGUEMARKET /2/ JARO / 28. 3. – 29. 3.

Náměstí Republiky, Praha