GEORGE & JACOB

WWWwww.georgeandjacob.com
Facebookwww.facebook.com/georgeandjacob/
Telefon777357622
E-mailanna@medlen.cz
Dobrý den,

jsme george&jacob - mladá česká značka se slovenskými kořeny. Naší prací, zábavou a vášní je ručně šitá tvorba textilních potřeb a doplňků do postýlek a pokojíčků.

Naší prioritou je BEZPEČNOST – všechny naše produkty jsou vyrobeny z certifikovaných, zdravotně nezávadných materiálů, vhodných pro děti do 3 let (Oeko Tex Standard 100 1. tr.). Naší radostí je DESIGN – pestré motivy, zajímavé, barevně netradiční kombinace… a to vše z důkladně vybíraných kvalitních materiálů.

george & jacob - "made with motherlove"

Mladá česká značka nesoucí jména mých dvou synů, mé motivace a inspirace.

Značka, která dbá na bezpečí Vašich dětí, kloubí moderní svěží design, osobní přístup k zákazníkovi a precizní ruční práci.

BEZPEČÍ

Nic není tak důležité jako zdraví a bezpečí našich dětí, proto při výběru dodavatelů klademe důraz především na kvalitu a 100% nezávadnost materiálů.

Naše produkty vyrábíme z těch nejkvalitnějších zdravotně nezávadných materiálů splňujících podmínky pro certifikaci Oeko Tex Standard 100 I. třídy, vhodné pro děti do 3 let.

Materiály, které používáme, pocházejí od pečlivě vybraných českých dodavatelů, mnohé z nich přímo od českých výrobců.

Většina našich zaměstnanců jsou i rodiči, všechny naše produkty jsme vyzkoušeli na vlastních dětech.

DESIGN

Tvorba produktů pro Ty nejmenší je pro nás zábavou a radostí.

Pečlivě zvolenými barevnými kombinacemi, pestrými motivy a vysoce kvalitními materiály přinášíme do Vašich domovů hravost a pohodlí.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Našim cílem je osobní přístup k zákazníkovi.

Rádi s Vámi projednáme Vaše specifické požadavky. Líbí se Vám některý z našich designů, ale kombinace by se Vám hodila jinak? Potřebujete jiný rozměr produktu? Máte vlastní originální představu? Rádi Vám ji naplníme.

RUČNÍ PRÁCE

Naše výrobky jsou výsledkem poctivé ruční práce, do každého z nich vkládáme kus svého srdce.

Našim cílem je dělat věci precizně – tak, jak si to naše děti zaslouží.