MA-ME DESIGN

WWWmamedesign.cz/www/
Facebookwww.facebook.com/mamedsg/notifications/
Telefon733488345
E-mailadam.miler@icloud.com
Make concrete alive.

Moderní designové studio MA-ME Design zaměřující se na betonové doplňky do interiérů.

Vždy jsem obdivoval mladé lidi kteří se nebáli a šli za svým snem. Věk je jen číslo.Jak se říká my mladí máme větší fantazii, dravost a zapálení a toho chci plně využít. Stále studuji střední školu a beton je mé hobby, má vášeň. Tvořím sám a nejsem schopný a vlastně ani nechci vyrábět obrovská množství, chci aby mé produkty byly stále originál, aby každý kousek byl stejně kvalitní a prošel mýma rukama. To je podstata projektu MA-ME Design, této značky. Chci dělat produkty kterých si člověk bude vážit, výrobky které budou mít duši.

Beton mě uchvátil. Tou transformací z tvrdého masivního stavebního materiálů na něco tak krásného a moderního jako je designový beton. Chci dělat originály, nevšední věci, nechci být jeden z mnoha, chci být jiný. A díky betonu se mi to plní.

Můj sortiment se nyní pohybuje od nádob na rostliny, po mísy a misky až po popelníky. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitní betonové směsi. Každý kus několikrát ručně broušený. Dvoufázová impregnace proti nasákavosti. Na spodní straně minimalistické korkové destičky proti skluzu a poškrábání. Boční a spodní strany vybroušené do jemných detailů. Vrchní okraj zachován v jeho hrubé betonové přirozenosti.

Každý kus je vlastně originál.

Make concrete alive.

PRAGUEMARKET /14/ ZIMA / 17. 11. – 18. 11.

Náměstí Republiky, Praha