MARIE KUTROVÁ

WWWwww.mariekutrova.cz
Facebookwww.facebook.com/Marie-Kutrov%C3%A1-125966411506909/
Telefon776898738
E-mailmariekutrova@gmail.com
KDYKOLI. KAMKOLI. K ČEMUKOLI.
Chytré oblečení, které nebudete chtít sundat. Nerozhodí ho krátkodobé módní trendy, ani náročné situace. Zvládne Vaše tempo.
Šiji doma, v Česku. Na míru a s úsměvem.

Tvořím s touhou potěšit. Touhou nezatěžovat naše okolí a dokázat, že i jeden kousek se dá použít pro spoustu příležitostí. Díky širokému využití nahradí tisíce laciných kousků vyrobených kdovíkde a kdovízčeho. A šedá barva (ve sportovnějším světlém odstínu a elegantní atracitová) dokonale vystihuje tento záměr.

Nabídka v obchodech mi nikdy nestačila - většina oblečení je z umělých vláken, střihy sedí ledatak modelkám a v obchodech to smrdí umělotinou. Když se pak v mém životě objevil ten nejúžasnější materiál, který mi dodnes nedá spát, měla jsem jasno. Společně budeme tvořit krásné a smysluplné věci, co dělají radost.

Jako první vznikly šaty. Chytré šaty, na které jsem hrdá, protože v nich chodím na schůzky i kropím záhony. Někdy v nich i spím… Šaty si nejprve získaly mé kamarádky, pak první zákaznice. A jejich spokojenost a úsměv mně žene dál, vstříc další tvorbě, novému dobrodružství.

Marie Kutrová

PRAGUEMARKET /7/ LÉTO / 9. 6. – 10. 6.

Náměstí Republiky, Praha