MYSOAP

WWWwww.mysoap.cz
Telefon606674275
E-mailinfo@mysoap.cz
Moje mýdlo pochází z macerátů a bylinek z přírodní zahrádky, obohacené o esenciální oleje, které jim dodávají přirozenou vůni. Zachovává si všechny cenné složky, je jemné a velmi dobře tolerované i citlivou a suchou pokožkou či pokožkou s dermatologickými problémy.

mySoap, to jsou kvalitní ingredience, pokud možno bio, oleje lisované za studena. Mýdla neobsahují živočišné tuky, nejsou v nich aromata a barviva, parabeny, stabilizátory, chemické tenzidy, konzervační látky apod.

Přidávám další substance, různé bylinky, esenciální oleje a hydroláty pro vůni a léčivé vlastnosti, koření a další přírodní materiály.

Byliny nejčastěji pocházejí z naší zahrádky, o kterou se staráme bez jakýchkoliv chemických přísad, jsou nám velmi blízké principy permakultury.

Mýdla obohacuji maceráty z bylin, které si vyrábím sama metodou solární infuze. Byliny maceruji 4-6 týdnů v extra panenském olivovém oleji.

Vůně mýdel je jemná, nevtíravá, přirozená... Používám pouze esenciální oleje, bez umělé parfemace.

Z kosmetiky si můžete vybrat např. šlehaná bambucká másla, krémy, tuhé parfémy, pleťovou vodu... Vše ručně vyráběné a schválené ve státní akreditované laboratoři.

PRAGUEMARKET /11/ PODZIM / 22. 9. – 23. 9.

Náměstí Republiky, Praha