N.ANE

Facebookwww.facebook.com/naneclothes/
E-mailnane.info@seznam.cz
nAne je značka, která vznikla sice nedávno, ale s velkým nadšením a za podpory spousty hodných lidí.
nAne šije s radostí dámské a dětské oblečení a jejím největším přáním je, aby lidem bylo v jejích kouscích hezky.

nAne...

nAne? To je počátek jednoho snu, který si rozhodly splnit dvě sestry...

nAne je mladá značka oblečení, jež by se ráda rozvíjela dál a dál. Všechno to začalo nápadem, který se před několika lety zrodil v hlavě drobnější, leč starší sestry Anežky. Postupně začala u šicího stroje tvořit čím dál tím krásnější kousky oblečení. No, aby ne, vždyť k tomu má blízko, vystudovala český jazyk a speciální pedagogiku, takže to dá rozum, že ji to potáhne tímto směrem...

Časem si ale uvědomila, že už nemůže neustále oblékat jenom svoji sestru Báru a že by mohla zkusit štěstí i jinde. Sestra si na tehdejší stav vůbec nestěžovala, ale protože je rozumná, rozhodla se Anežku co nejvíc podpořit.

No a takhle tedy vznikl nAne tým, který se čím dál tím víc zabydluje ve světě látek, spousty špendlíků a objednávek. A také neustále spřádá nějaké nové nAne plány.

Šijeme převážně dětské a dámské oblečení. Máme rády jednoduchost – jak vzorů látek, tak střihů. Připadá nám, že jemný vzor nebo jen malý zajímavý detail oblečení ozdobí dostatečně a nic víc není potřeba. Nejradši ze všeho vytváříme oblečení s pracovním názvem "rodinné kompletky" - tj. stejné oblečení pro všechny členy rodiny. V naší nabídce se tak objevuje vše od bodýček, tepláčků a čepiček pro miminka přes trička, mikinky, sukýnky a čapky pro větší děti až po halenky, sukně, šaty nebo mikiny pro dámy. Pány zatím trochu zanedbáváme, ale nějakou tu čepici nebo mikinu u nás vždycky najdou.

PRAGUEMARKET /9/ LÉTO / 11. 8. – 12. 8.

Náměstí Republiky, Praha