NEFERTEM CANDLES

WWWwww.nefertem.cz
Facebookwww.facebook.com/https:\\www.facebook.com\nefertemcandles
Telefon721316609
E-mailmokrizova.vlasta@gmail.com
"Světlo, láska, harmonie,vůně"

Jsme malá rodinná manufaktura a každý den s láskou tvoříme krásné designové svíce s přírodními vůněmi, u kterých dbáme na kvalitní suroviny a dobré hoření.
Plamínky našich svící dlouho vydrží a provoní váš domov krásnou vůní.

O Nás

Jsme malou rodinnou a dynamickou manufakturou, která se zabývá svěžími a novými designovými prvky, a celkově zcela jedinečnou výrobou různých produktů z parafínu. Když si představíte parafín, nabízí se vlastně jen jedna možnost, a sice svíčky, my jsme však parafín postavili na jiný stupeň možností. Co vše z něj dá vyrobit je naším nádherným každodenním zkoumáním a inspirací.

Ovšem není parafín jako parafín a proto po dlouhém zkoumání jsou naše výrobky vyráběny pouze z vysoce kvalitního materiálu a složení.

Je to z mnoha důvodů, hlavním důvodem je kvalita hoření svící a také kvalita při výrobě různých tvarů. Inspirujeme se přírodou, vždyť ta je nejlepším rádcem v míchání barev a inspirujeme se krásou a harmonií, která by vždy měla zvítězit před monotónními, fádními a unifikovanými věcmi.

Naše společnost je mladá, ale má velkou budoucnost. Chceme lidem předat do jejich domovů svěžest, světlo a vůni. Proto jsme naši ruční výrobu přijali jako umění a proto každý výrobek je vždy a pouze jedinečný a originální, vždy se necháváme vést intuicí. Nikdy nemůžeme vyrobit stejný, jsme lidské bytosti a ne stroje.

V životě nás potkalo velké štěstí, potkali jsme pana Garyho Simmonse, mistra svého oboru, který nás zasvětil do tajů originality výrobků z parafínu. Je to velmi uznávaný odborník v celosvětovém měřítku a je naším garantem kvality našich výrobků.

Děkujeme za vaši důvěru, nechť jsou vám naše výrobky vždy radostí a světlem ve Vašich domovech.

Nefertem Candles s.r.o.

PRAGUEMARKET /7/ LÉTO / 20. 6. – 21. 6.

Náměstí Republiky