OGARBAGS

WWWwww.ogarbags.cz
Facebookwww.facebook.com/ogarbags/
Telefon724583004
E-mailinfo@ogarbags.cz
Objevte kouzlo českých kabelek v kombinaci dřeva a kůže a začtěte se do nekonečného příběhu. Inspirujte se, objevujte a pište s námi jeho další kapitolu.
Věříme, že za jedinečností každého kusu stojí tradiční postupy a poctivá ruční práce.

Jsme dva a naší filozofií je soulad s přírodou a minimální zátěž na životní prostředí. Už nějaký čas nás provází zásadní myšlenka a touha, že pokud nakupovat a vlastnit, tak pouze to, co nutně potřebujeme a vydrží to, eliminovat vše nadbytečné co vstoupí jak do naší dílny, tak do domácnosti. Základní stavební kámen, na kterém jsme založili výrobu našich kabelek je právě minimální odpad a zodpovědný přístup ve výrobě. Což nám zajišťuje zdravotně nezávadné a k přírodě šetrné produkty, které Vám vydrží dělat denně společnost a při správné péči o takovýto výrobek i napříč generacemi.

Naše produkty jsou vyrobeny ručně a to třeba i recyklací překližkových palet nebo starého nábytku, což výrobkům zajišťuje originalitu. Výrobky ručně šijeme sedlářským stehem s použitím voskovaných nití, tudíž šev je pevný a prakticky nezničitelný. Je pro nás klíčová myšlenka udržitelné módy a proto i většinu komponentů nakupujeme lokálně v České republice a to i hovězí kůže, které jsou činěny přírodně, bez chemikálií, a jsou sekundárním produktem masného průmyslu.