PANOPLY – OSLAVY Z PAPÍRU

WWWwww.panoply.cz
Facebookwww.facebook.com/panoply.cz
Telefon732770265
E-mailpanoplyoslavy@gmail.com
Kdo jsme?


Jsme mladé české papírnictví. Navrhujeme a vytváříme autorské ozdoby pro svatby, oslavy, ale i k ozvláštnění všedního dne.

Všechny ozdoby Panoply jsou snadno rozložitelné, po použití umožňují složení zpět do krabičky a uchování pro další příležitosti. Koncepce značky Panoply zapracovává myšlenku udržitelného designu, recyklace a lokálních principů výroby.

Kdo jsme?

Jsme mladé české papírnictví. Navrhujeme a vytváříme autorské ozdoby pro svatby, oslavy, ale i k ozvláštnění všedního dne.

Naše papírové objekty zabydlí a zútulní prostor a pomohou dotvořit jedinečnou atmosféru konkrétního okamžiku.

Panoply jsou ozdoby z papíru. Jsou vymyšlené tak, aby byly opakovaně využitelné. Budete-li na ně hodní, budou moci někomu udělat radost i při jiných příležitostech. Společně nás pak může hřát vědomí, že nevznikla spousta zbytečného odpadu, jak tomu často u oslav všeho druhu bývá.

Po pečlivém uvážení Vašich potřeb můžeme zvolit různé formy spolupráce. Jsme Panoply – Katka a Míša, k Vašim službám.

Panoply Originál a Speciál

V naší dílně na severu Čech navrhujeme a vytváříme originální papírové dekorace. Všechny produkty jsou na opakované použití, takže se Vám investice neztratí. Vybrat si můžete na naší webové stránce a e-shopu. V součastné chvíly nabízíme Panoply Originál, Panoply Speciál – Vesmír a Panoply Speciál – Vánoce.

PRAGUEMARKET /1/ JARO / 7. 3. – 8. 3.

Náměstí Republiky, Praha