PLAYBAG

WWWplaybag.cz
Facebookwww.facebook.com/playbag.cz/
Telefon775133284
E-mailales.playbag@gmail.com
Hnací silou firmy je radost z vytváření věcí, které může jejich majitel či majitelka mnoho let užívat. Spokojenost zákazníka je na prvním místě a na taškách je znát, že byly vyrobeny s láskou k materiálu a citlivostí k nejmenším detailům

PRINCIPEM PRÁCE PLAYBAGU JE DŮRAZ NA PERFEKTNÍ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ PRODUKTU A NADČASOVÝ DESIGN.

Dovolte, abychom vás bez zbytečných frází a lakovaného marketingu seznámili s firmou Playbag. Většina lidí ví jen to, že pochází ze Zlína a dělá oblíbené stylové tašky. Mnozí považují Playbag za velkou firmu s mnoha zaměstnanci a automatizovanou výrobou. Opak je pravdou - malý osmičlenný tým specialistu tvoří vše od výrobi až prodej.

Hnací silou firmy je radost z vytváření věcí, které může jejich majitel či majitelka mnoho let užívat. Spokojenost zákazníka je na prvním místě a na taškách je znát, že byly vyrobeny s láskou k materiálu a citlivostí k nejmenším detailům. Majitel a duše firmy Aleš Loch říká: “Vstáváme, když ještě spíte a pracujeme i potom co jste šli už do postele. Chtěli bychom, abyste nás cítili za každou naší prací. Děkujeme všem našim věrným i budoucím zákazníkům a také našim přátelům, kteří nám pomáhají a šíří naše dobré jméno k dalším lidem.”

PRAGUEMARKET /9/ LÉTO / 11. 8. – 12. 8.

Náměstí Republiky, Praha