PRINTINTIN

WWWwww.printintin.cz
Facebookwww.facebook.com/printintincz/
E-mailhello@printintin.cz
Online papírnictví s originálními designy, tvořené třemi nadšenci pro papírenské výrobky.

Jsme malé české online papírnictví s produkty, které jsou kresleny ručně a pro účely tisku následně digitalizovány. Dáváme si záležet, aby každý krok našeho procesu byl dělán s láskou a maximální pečlivostí. Specializujeme se především na výrobu sešitů, diářů, přáníček, pohledů, samolepek, tašek a dalších papírenských předmětů.

Snažíme se vytvářet produkty, které vám budou dennodenně dělat radost a stanou se vaším společníkem při jakékoli tvořivé činnosti. Věříme totiž, že když se člověk obklopí krásnými věcmi tvořenými od srdce, vykouzlí mu to úsměv na tváři každý den, dokonce i v pondělí :)

Printintin tvoříme tři – Anička, Martina a Kačka. Všechny odmalička milujeme objevování nových papírenských pokladů a v obchůdkách s papírenským zbožím bychom v podstatě nejradši kempovaly. I v dnešní době digitalizace máme pocit, že vůni papíru a to, jak krásně se na něj kreslí a píše, žádný počítač ani tablet nenahradí. Mnohdy se nám ale zdá, že výběr produktů se u nás spíš tenčí než rozšiřuje a že by nabídka mohla být pestřejší. Protože, přiznejme si to, krásných papírenských výrobků není nikdy dost. A tak jsme se tuhle naši společnou závislost rozhodly převést v reálný projekt a začaly vyrábět vlastní osobité produkty, které samy navrhujeme. Naše vášeň pro grafiku a typografii, záliba v letteringu a znalosti nabyté při studiu multimédií nám dodaly odvahu k tomu, abychom si splnily náš sen a založily printintin – naše malé online papírnictví a grafické studio v jednom.

PRAGUEMARKET /6/ JARO / 26. 5. – 27. 5.

Náměstí Republiky, Praha

PRAGUEMARKET /3/ JARO / 13. 4. – 14. 4.

Náměstí Republiky, Praha