RUČIČKY.CZ

WWWwww.rucicky.cz
Facebookwww.facebook.com/rucicky.cz
Telefon605805047
E-mailrucicky@rucicky.cz
Šikovné ,,Ručičky.cz'' - hlavní téma naše projektu.
Zabýváme se rukodělnou tvorbou z různých odvětví, z koutů celé republiky.
Naše motto: „Lidé, kteří se ve světě neztratí, jsou lidé, kteří zvednou hlavu a rozhlédnou se po tom, co chtějí. A když to nenajdou, vytvoří to“.

Rucicky.cz jsou úspěšným internetovým projektem, který vytváří příležitosti a poskytuje distribuční zázemí kreativním, odvážným, nezávislým a odpovědným lidem, kteří se nebojí originálně tvořit a formovat naši společnou přítomnost i budoucnost a zároveň svými výrobky, dovednostmi a znalostmi pomáhají vytvářet nové hodnoty odpovídající společenství lidí 21. století.

Posláním projektu Rucicky.cz je přispívat k utváření a rozvoji občanské společnosti a odpovědnosti pomocí provozování e-shopu, který umožní začínajícím i zkušeným, amatérským nebo profesionálním umělcům a dalším šikovným lidem nenechat své „ručičky“ zahálet a svobodně tvořit. Snažíme se také podpořit ekonomickou a myšlenkovou nezávislost všech tvůrčích lidí, včetně posílení ekonomické nezávislosti naší organizace do té míry, abychom mohli společně zprostředkovávat nezávislou tvorbu, alternativní řešení a výsledky rozvojových projektů či inovací dalším lidem. Jsme prostředníkem přenosu pozitivního naladění, směřování a dobré nálady mezi specifickou skupinou zralých a odpovědných lidí.

PRAGUEMARKET /1/ JARO / 9. 3. – 10. 3.

Náměstí Republiky