STJ

WWWwww.fler.cz/stj
Facebookwww.facebook.com/studiojurta
Telefon725300049
E-maildominika.scerbova@seznam.cz
STJ - Studio Jurta: od A do Z z jurty až k Vám. Prodej bezemisně šitých doplňků převážně z autorských látek a obrázkových panelů vlastní produkce. Tvorba a prodej látkových panelů pro šití didaktických QB knih a hraček.

Jmenuji se Dominika. Žiju, šiju a tvořím v jurtě kousek za Prahou.

Šití a navrhování vlastních látek a panelů mě chytlo natolik, že jsem se jím začala život. Hlavní inspirací a motivací k tomu jsou mi mé dvě děti, ještě školkou nepovinné.

Svou cestu od hobby k podnikání jsem odstartovala nabídkou šitých drobností, věcí pro děti a tašek. Za nedlouho jsem nabídku rozšířila i o samostatný prodej mnou navržených obrázkových a didaktických panelů vlastní produkce. Další položkou v nabídce je možnost natisknout panely či ušít tašky a doplňky s využitím Vašich vlastních obrázků a fotografií.

Mým cílem je postupem času vybudovat značku s šitými originály inspirovanými himalájskou oblastí Asie a s doplňky a taškami vlastních střihů, v oblasti nabídky materiálu pak provozovat samostatné stránky nabízející komplexní sortiment látek a doplňků pro šití mé vlastní produkce.

STJ - Studio Jurta - byla loni jen pracovní deska a pod ní truhla s materiálem, nápadů a plánů bylo však od začátku mnoho, proto jsem pro svůj obchůdek a stránky zvolila pojmenování využívající slova studio.

BEZEMISNÍ VÝROBA - elektřina pro výrobu šitých výrobků pochází z vlastní fotovoltaické elektrárny, která je v provozu od roku 2012.

PRAGUEMARKET /8/ LÉTO / 7. 7. – 8. 7.

Náměstí Republiky, Praha

PRAGUEMARKET /12/ PODZIM / 13. 10. – 14. 10.

Náměstí Republiky, Praha