SVĚTLO BOŽÍ

WWWwww.svetlobozi.cz/
Facebookwww.facebook.com/svetlobozi
Telefon+420 773 773 440
E-mailinfo@svetlobozi.cz
Světlo je všude kolem nás. My mu dáváme tvar.
Svítidla si sami navrhujeme i vyrábíme.

Na počátku byla touha tvořit. Tvořit a podělit se o dílo s ostatními. Téměř 20 let jsme se učili a tvořili různé světelné dekorace, ty jsme zpočátku vyráběli z odpadu, například z kovošrotu.

Po těchto zkušenostech, jsme došli k přesvědčení, že světlo a tvar patří k sobě. Kombinace barev, tvarů, stínů a odstínů inspiruje naší fantazii a pozitivně působí na naši náladu.

Člověka kultivuje prostředí, které ho obklopuje. Architektura, umění, světlo a tvar jsou nám blízké, a právě proto jsme začali naše svítidla vyrábět.

Teplé dekory, přírodní motivy, harmonické kombinace tvarů, to vše citlivě podsvíceno navozuje příjemnou atmosféru. Takové osvětlení by se mělo stát součástí našich domovů.

Věříme tomu, že každý z nás by měl být ve svém životě odpovědný. Ať už jde o naše nejbližší okolí nebo celý svět. Jen tak něco vyrobit a přitom spotřebovat část zdrojů naší planety a následně to zahodit je nám cizí. V práci i v životě.

Slovo „boží“ je pro nás symbolem nehmotného světa. Světa, ze kterého přichází inspirace. Inspirace pro naší tvorbu a hlubší smysl života.

PRAGUEMARKET /8/ LÉTO / 29. 6. – 30. 6.

Náměstí Republiky