ŤULI A ŤULI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

WWWwww.tuliatuli.cz
Facebookwww.facebook.com/tuliatulicz/
Telefon+421 950 597 664
E-mailtuliatuli@tuliatuli.cz
Ručně vyráběná Slovenská přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli je naplněna intenzivní silou přírody. V našich designových skleněných obalech naleznete produkty vyrobené z panenských olejů, 100% přírodních éterických olejů, z ovocných a bylinných extraktů, včelích vosků, léčivých solí, přírodních másel a z množství dalších přírodních pokladů.

Protože to jde i takto. BEZ parabenů, sulfátů, silikonů, syntetických surfaktantů, parfémů a barviv.

Přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes už čtyřletý Matej, jehož zdravotní problémy přivedly jeho mámu k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku.

Když měl pouze tři měsíce, projevil se u něj silný atopický ekzém a všechny návštěvy kožních lékařů se končily předpisem kortikoidních léčiv. Z přirozené touhy mámy - Lenky Špaldové vyléčit syna přírodní cestou se vyklubala vášeň pro přírodní kosmetiku, která kromě svých čisticích účinků bude také hojit, regenerovat a vyživovat pokožku.

Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby. Díky pečlivému výběru ingrediencí a postupů a za pomoci celé její rodiny dnes pod značkou Ťuli a Ťuli naleznete produkty poskytující péči o celé tělo. V naší nabídce najdete šampony, sprchové gely, pleťové krémy, tělové másla, léčivé peelingy, balzámy na rty, léčivé oleje a jiné produkty pro péči o celé tělo. Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších organických rostlinných olejů, másel, léčivých solí, včelího vosku, rostlinných hydroláty, které dovážíme z celého světa. A to vše bez barviv, parabenů, sulfátů, silikonů a syntetických konzervantů.

V neposlední řadě najdete v naší nabídce produkty pro péči o dětskou pokožku od narození. Je to řada Matej Bublinka. Produkty přírodní dětský olej po koupání, přírodní dětský olej na zadeček a dětská olejová emulze na koupání poskytují těm nejmenším takovou péči o pokožku, která dokáže zamezit vzniku nebo zmírnit dosah problémů spojených s nošením plen, nebo obecně pro citlivou dětskou pokožkou.

Jelikož do našich produktů přidáváme 100% přírodní esenciální oleje, jejichž vůně je krásná a pronikající, v poslední době jsme zařadili do naší nabídky i tyto éterické oleje, které nakupujeme od výrobců po celém světě. Postupně jsme začali vytvářet i směsi esenciálních olejů, které poslouží v aromaterapii například při rýmě a nachlazení, při bolestech hlavy, zmírňují projevy alergických reakcí nebo posílí imunitní systém.

Naší filozofií je ekologická výroba, tak abychom zbytečně nezatěžovali naši planetu plastem. Naše produkty balíme do skleněných obalů. Sklo považujeme za nejekologičtější materiál, nakolik je opakovaně recyklovatelné. Navíc jsou naše skleněné obaly zálohované, tak aby byli naši zákazníci více motivováni sklo nám vrátit a my jsme ho mohli znovu použili. Ekologicky přistupujeme ik odesílání našich produktů k zákazníkům, na balení produktů používáme ekologickou vlnitou lepenku a papírovou lepicí pásku.

PRAGUEMARKET /13/ PODZIM / 14. 9. – 15. 9.

Náměstí Republiky, Praha