WOODSEASON

WWWwww.woodseason.cz
Facebookwww.facebook.com/woodseason.cz/
Telefon+420777025496
E-mailinfo@woodseason.cz
Po mnohaletých zkušenostech v oboru zpracování dřeva a výroby hraček jsme si začali postupně uvědomovat, že bychom chtěli věci dělat jinak. Být více užiteční, přiblížit lidem rukodělné výrobky, vrátit se zpět k tradiční tvorbě a malosériové výrobě.

Během našeho vývoje jsme spolupracovali s chráněnými dílnami, nabízeli jejich výrobky a v hlavách nám postupně dozrávala touha mít vlastní malou dílnu podle svých představ, spolupracovat s mladými designéry, využívat moderní technologie a tvořit nové výrobky.

Sídlo firmy máme sice v Brně, chráněnou dílnu ale provozujeme v Hustopečích nad Bečvou, kde se nám podařilo poskládat tým skvělých lidí.

Zde se věnujeme vývoji a následně výrobě vlastní kolekce dřevěných hraček se zaměřením na rozvoj dětské kreativity, prohlubování jazykových dovedností, zlepšování jemné motoriky.

Výsledkem je kolekce krásných loutek a loutkových divadel, které umožňují prožít velká i malá dobrodružství, dřevěné černé kostičky, na které lze díky speciální povrchové úpravě opakovaně kreslit, malovat a psát křídovými pastelkami.

Nabízíme také zakázkovou výrobu, drobné kompletační a vzorovací práce. Tiskneme dvoubarevným tamponem, gravírujeme laserem, specializujeme se na povrchové úpravy malých dílků v bubnech, vysekáváme a balíme, poskytujeme náhradní plnění.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny lidmi v chráněné dílně wood season v Hustopečích nad Bečvou.

PRAGUEMARKET /6/ JARO / 25. 5. – 26. 5.

Náměstí Republiky, Praha